NAŠE SLUŽBY

Výroba a kompletace
PROFESIONÁLNĚ s výhodami chráněné dílny

V našem provozu v Mrzkovicích pro vás zajistíme výrobu a kompletaci vašich zakázek. Máme pro vás připraveno více než 300m² skladového prostoru a 80m²výrobního prostoru. Jsme připraveni zajistit dopravu na vlastní náklady.

 • Montáže, výroba a kompletace
 • Dárkové sady, obaly, kartonové výrobky
 • Kontrola kvality, třídění
 • Balení, polepování, štítkování, vkládání
 • Skladování, rozesílání
 • Další dle dohody…

Dopravu zajistíme
Zajistíme dopravu od vás k nám. Disponujeme dodávkou pro 5 palet nebo rozsáhlým vozovým parkem našich smluvních přepravců.


Všechny služby nabízíme s náhradním plněním
Protože zaměstnáváme více než 50 % osob ze zdravotním hendikepem a jsme zaměstnavatelem na chráněném trhu práce, můžeme Vám díky tomu poskytnout na všechny naše služby a produkty náhradní plnění.


Zadáváním zakázek pomáháte
Díky vašim zakázkám můžeme zaměstnávat a integrovat spoustu kolegů s různými hendikepy. Vytváříme jim vhodné pracovní prostředí a díky tomu máme skvělý tým, připravený dokonale realizovat i vaše projekty.

VYUŽIJTE TAKÉ NAŠI
MOŽNOST
DOPRAVY
PŘÍMO K VÁM!

Zboží u Vás vyzvedneme a hotové výrobky k Vám zavezeme
dle předem domluveného termínu.

Pro přepravu zboží máme vlastní dodávky a v případě větších zakázek máme k dispozici i kamionovou přepravu.

Náklady za dopravu jdou za námi.

PROČ S NÁMI?

Úspory

S námi ušetříte průměrně
16 % nákladů

Prostory

Více než 380 m² skladových
a výrobních prostor

Zaměstnanci

20 šikovných a proškolených zaměstnanců

Dostupnost

Vzdálenost 25 km od D1
(66 km směr Praha/Brno)

Kvalita

Dbáme na vysokou kvalitu
a profesionalitu

Náhradní plnění

Všechny naše služby
s náhradním plněním

Chráněná dílna
a náhradní plnění

S námi splníte zákonné povinnosti jednoduše, účelně a výhodně. Můžeme Vám nabídnout nejrůznější varianty. Zákon o zaměstnanosti ukládá všem zaměstnavatelům povinnost zaměstnávat povinný podíl osob se zdravotním postižením – na 25 zaměstnanců musí být 1 zaměstnanec se zdravotním postižením. Neplaťte státu penále a využijte náhradní plnění od AL dílny. Za zboží a služby, které potřebujete, bez % navíc.

 • Montáže, výroba a kompletace
 • Kontrola kvality, třídění
 • Balení, polepování, štítkování, vkládání
 • Skladování, rozesílání

Náhradní plnění s AL dílnou. Mnoho výhodných možností.

Od roku 2012 je platná novela Zákona o zaměstnanosti, která upravuje plnění povinného podílu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Tento zákon ukládá zaměstnavatelům s více než 25 zaměstnanci povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením. Podíl OZP na celkovém počtu zaměstnanců je stanoven ve výši 4 %.

Jednoduše využijte náhradní plnění od nás

Protože zaměstnáváme více než 50 % pracovníků OZP, všechny fakturace za naše výrobky a služby jsou započitatelné do náhradního plnění. Díky spolupráci s námi podpoříte zaměstnávání OZP a navíc i dosáhnete daňové úspory.

Splňte povinný podíl pomocí náhradního plnění od nás

rotože zaměstnáváme více než 50 % osob se zdravotním hendikepem a jsme zaměstnavatelem na chráněném trhu práce, můžeme Vám díky tomu poskytnout na všechny naše služby a produkty náhradní plnění. Objem náhradního plnění je limitován a můžeme Vám poskytnou maximálně 36násobek průměrné mzdy za 1 našeho OZP zaměstnance. Zajistěte si včas smluvně dostatečný objem náhradního plnění.

 • Vyberte si služby, které jsou pro Vás užitečné. Máme širokou nabídku.
 • Smluvně si zajistěte požadovaný objem náhradního plnění.
 • Vyřídíme veškerou administrativu a zavedeme do centrální evidence informace o způsobu plnění povinného podílu náhradním plněním.
 • Vy jen do 15. února následujícího roku podáte ohlášení o splnění povinného podílu.

Co se stane, když nesplníte povinný podíl?

Pokud nesplníte povinný podíl, může vám stát udělit pokutu až 1.000.000 Kč. Kontrolu zaměstnávání osob se zdravotním postižením a náhradního plnění mají na starosti příslušné úřady práce a inspektoráty práce. Neriskujte.